Nauka jazdy Skrzyszów Godów Gorzyce

Chcesz zrobić prawo jazdy Skrzyszów na samochód lub motor, ale testy Cię przerażają? Z nami nie musisz się martwić o to, czy zdasz! Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców zatrudnia wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną oraz instruktorów nauki jazdy Skrzyszów, którzy przygotują Cię, abyś sprawnie i bezpiecznie poruszał się po drogach. W naszej szkole nauki jazdy Skrzyszów przygotujemy Cię zarówno do egzaminu praktycznego, jak i teoretycznego. Większość naszych kursantów testy na prawo jazdy zdaje za pierwszym razem! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Prawo jazdy Skrzyszów Godów Gorzyce

Nasza szkoła jazdy Godów oferuje kursy na prawo jazdy kat B oraz kursy na prawo jazdy kat A. Korzystając z oferty kursów na prawo jazdy w OSK, otrzymasz wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne, które pomogą Ci w nauce teorii. Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestronnych i wygodnych salach. Nauka jazdy Godów odbywa się na takich samych samochodach, jak te, które są dostępne podczas egzaminu w WORD. Wszystkie nasze pojazdy, z których będziesz korzystał podczas nauki jazdy autem lub nauki jazdy motorem są regularnie serwisowane oraz w 100% sprawne i bezpieczne. Nasi instruktorzy podczas nauki jazdy poprowadzą Cię przez trasy, które są najczęściej wybierane przez egzaminatorów. Nauka jazdy motocyklem oraz nauka jazdy samochodem jest skierowana zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem pojazdów, jak i tych, którzy rozpoczęli kursy na prawo jazdy w innym ośrodku, ale z różnych względów go nie skończyli.

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Skrzyszowie Godowie i Gorzycach!

Kurs prawa jazdy Skrzyszów Godów Gorzyce

Oferujemy również dokupienie pojedynczych, dodatkowych godzin jazd. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy posiadają już prawo jazdy na auto lub prawo jazdy na motor, ale przez dłuższy czas nie prowadzili pojazdów. Zajęcia teoretyczne odbywają się wg ustalonego harmonogramu, z kolei terminy oraz godziny jazd ustalane są indywidualnie z instruktorem. Dlatego bez problemu pogodzisz kurs prawa jazdy z pracą zawodową lub nauką. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w kursie zgodnie z harmonogramem, skorzystaj z przyspieszonego kursu na prawo jazdy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń do nas. Prawo jazdy Godów na samochód lub prawo jazdy na motor to nie tylko ułatwienie w życiu prywatnym, ale także dodatkowa zaleta dla potencjalnego pracodawcy. Dlatego nie zwlekaj, podnieś swoje kwalifikacje i zapisz się na kurs już dziś.

Szkoła jazdy Skrzyszów Godów Gorzyce

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź cennik kursu na prawo jazdy Gorzyce i skontaktuj się z nami w celu zapisania się na wybrany kurs prawa jazdy. Oferujemy konkurencyjne ceny. Całkowity koszt nauki jazdy Gorzyce obejmuje: naukę teoretyczną, materiały dydaktyczne oraz naukę jazdy samochodem lub motorem, zgodnie z wybranym kursem.

Kurs na prawo jazdy kat. B

 • Podstawowy
  2600 PLN.
 • Podstawowy rozszerzony
  3400 PLN.
 • Podstawowy indywidualny — weekendowy
  3500 PLN.
 • Podstawowy przyśpieszony
  3400 PLN. (14 dni roboczych)

Kurs na prawo jazdy kat. A (motocykle)

           kat. A –  2600 PLN.

           kat. A2 – 2600 PLN.

           kat. A1 –  2500 PLN.

          kat. AM – 1200 PLN.