Kurs na prawo jazdy Cieszyn, Jastrzębie, Wodzisław Śląski, Żory.

 

W Ośrodku Szkolenia Kierowców Kamel

prowadzimy kurs na prawo jazdy Cieszyn z zakresu kategorii AM, A1, A2, A oraz B.

Wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne nabyte w naszej szkole jazdy to 1 egzamin zakończony sukcesem! Udowodniło to już szerokie grono zadowolonych kursantów.

U nas dowiesz się nie tylko, jak zdać egzamin państwowy na prawo jazdy, ale zostaniesz prawdziwym, dobrym kierowcą. Przyjdź i przekonaj się osobiście.

nauka_jazdy_kamel
logo_kamel_nauka_jazdy

Egzamin na prawo jazdy samochodem z kursu?

„KAMEL” wychodzi jeszcze bardziej kursantom naprzeciw! – zobacz

Gwarantujemy możliwość egzaminu na samochodzie, czyli dokładnie tego, którym prowadzone było szkolenie.

Doskonale wiemy, że kursanci swobodniej czują się w aucie, jaki zdążyli już pozna.

Egzamin państwowy na prawo jazdy z instruktorem także jest możliwy.

Z pewnością uczyni to ten szczególny dzień mniej stresującym.

Pomagamy również doszkolić umiejętności i jeszcze bardziej przećwiczyć najważniejsze manewry oraz ważne niuanse  przed samym egzaminem.

Nauka jazdy — dodatkowe godziny. Nawet jeśli ukończyłeś kurs w innej szkole, zapraszamy Cię na jazdy doszkalające w Kamel.

Sprawdź naszą jakość kształcenia i porównaj standardy.

Bez wątpienia przekażemy Ci nasze godne uwagi oraz jeszcze bardziej sprawimy że jazda samochodem będzie dla Ciebie  miłym wspomnieniem.

kursy na prawo jazdy Cieszyn

Prawo jazdy, jak zacząć? — Istotne jest w jaki sposób szkolimy w KAMEL?
Kilka słów podsumowania na temat naszej jeszcze bardziej ciekawej oferty w Cieszynie.

01

kamel_szkolenie-teoretyczne

Prawo jazdy Cieszyn — TEORIA

Nauka jazdy autem powinna mieć swój początek na sali wykładowej, czyli tam, gdzie kursanci otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną.

Gwarantujemy, że po naszym szkoleniu testy na prawo jazdy nie będą mieć przed Tobą tajemnic. Zajęcia w Ośrodku Szkolenia Kierowców Kamel prowadzone są w następujących lokalizacjach:

KAMEL — szkoła jazdy Jastrzębie-Zdrój

szkolenie teoretyczne odbywa się w sali wykładowej

przy ul. Harcerskiej 2a/20, zajęcia 4x tydzień

(możliwość dostosowania zajęć do poszczególnych grup).

KAMEL — szkoła jazdy Cieszyn

szkolenie teoretyczne odbywa się w sali

I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego

w Cieszynie przy ul.Plac Słowackiego 2, 43-400 Cieszyn,

zajęcia dostosowane do poszczególnych grup.

KAMEL — szkoła jazdy Jastrzębie-Zdrój

szkolenie teoretyczne odbywa się w sali wykładowej

przy ul. Harcerskiej 2a/20, zajęcia 4x tydzień

(możliwość dostosowania zajęć do poszczególnych grup).

KAMEL — szkoła jazdy Cieszyn

szkolenie teoretyczne odbywa się w sali

I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego

w Cieszynie przy ul.Plac Słowackiego 2, 43-400 Cieszyn,

zajęcia dostosowane do poszczególnych grup.

Zobacz opinie o nauka jazdy Kamel

Zobacz nasz profil Google

kurs na prawo jazdy Cieszyn

Wykłady na prawo jazdy odbywają się na najwyższym poziomie.

  • W przestrzennej dobrze naświetlonej, odizolowanej, właściwe doposażonej sali wykładowej umożliwiającej prowadzenie wykładów multimedialnych i prezentację różnych sytuacji drogowych.
  • Przez wykładowców z odpowiednimi kwalifikacjami, z których pomocą łatwo i przyjemnie przyswoisz wiadomości niezbędne do właściwego zachowania się na drodze. Dzięki takiemu przygotowaniu prawo jazdy — testy będą dla Ciebie banałem.
  • Kurs na prawo jazdy — pierwsza pomoc. W Kamel zajęcia prowadzone są przez wykształconego ratownika medycznego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Pamiętaj, że nie musisz sam być uczestnikiem wypadku, aby udzielać pomocy. Będąc świadkiem jakiegoś zdarzenia, niekoniecznie drogowego z nabytą u nas wiedzą i umiejętnościami zawsze będziesz w stanie zareagować we właściwy sposób.
  • Wykłady w Szkole nauki jazdy Cieszyn oraz Jastrzębie prowadzone są systematycznie (od poniedziałku do piątku) z odpowiednim natężeniem, co na pewno umożliwi Ci szybkie przystąpienie do części praktycznej, czyli do jazdy samochodem.
  • Prawo jazdy — teoria. Jeśli nie odpowiadają Ci terminy wykładów lub brakuje Ci czasu z uwagi na pracę czy szkołę — spokojnie! Jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni. Jako Szkoła jazdy kamel przeprowadzimy z Tobą kurs godny uwagi jako indywidualny kurs przyśpieszony na prawo jazdy.

02

kamel_szkolenie-praktyczne

Nauka jazdy samochodem krok po kroku — PRAKTYKA

Nauka jazdy samochodem w Ośrodku Szkolenia Kierowców Kamel:

Nauka jazdy

na samochodzie, takim jak na egzaminie już od pierwszych godzin jazd. Nasza flota to wyłącznie samochody Toyota Yaris SELECTION
(maszyny są nowe – pewnie nie raz widziałeś je na drogach Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Żor czy Wodzisławia Śląskiego).

Myślisz „nauka jazdy źle mi idzie”?

Szczególną uwagę zwróć na samochody oraz motocykle, które odbiegają od pojazdów znajdujących się w Ośrodkach WORD na terenie Jastrzębia-Zdroju, Bielska-Białe oraz Rybnika. Wybierz dobrą szkołę jazdy, która dysponuje odpowiednimi pojazdami!

Szkoła jazdy — ile godzin trwa kurs praktyczny?

Wymagany jest istotny czas 30 godzin. Gwarantujemy miłą atmosferę, przy jednoczesnej szybkiej nauce tajników dobrego kierowcy. Osoby z terenu Cieszyna, Jastrzębia-Zdroju, Żor czy też Wodzisławia Śląskiego powinny zwracać z pewnością uwagę na fakt jakimi pojazdami dysponuje wybrany OSK. Nie zawsze Ośrodki Szkolenia Kierowców dysponują właściwym pojazdem szkoleniowym, co niewątpliwie odbija się na ilości niezdanych egzaminów np. Toyoty z 5 biegową skrzynią lub z silnikiem Diesla, które w znacznym stopniu odbiegają od Toyoty egzaminacyjnej. W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców Kamel nauka jazdy samochodem krok po kroku pozwoli Ci zdać egzamin państwowy.

Nauka jazdy — instruktorzy kamel.

Nasi nauczyciele jazdy mogą pochwalić się kilkunastoletnią praktyką za kierownicą (w tym także jako kierowcy zawodowi). Ponadto nasi instruktorzy charakteryzują się dużą cierpliwością i wytrwałością, dzięki czemu nauka jazdy jest bezstresowa a przygotowanie do prowadzenia pojazdów jeszcze bardziej właściwe. W trakcie szkolenia gwarantujemy iż nie będziemy z naszego powodu zmieniać Ci instruktora, chyba że wyrazisz taką chęć. Wybierając swój Ośrodek nauki jazdy, kursant powinien zwrócić szczególną uwagę na ilość kadry szkoleniowej tak, aby jazdy były prowadzone systematycznie. W Kamel Paszyna nie będziesz długo oczekiwać na kolejne jazdy szkoleniowe! Regularne jazdy pomogą Ci szybko i sprawnie przyswoić prawidłową technikę kierowania pojazdem oraz zachowania w czasie różnych sytuacji drogowych. Szkoły nauki jazdy Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój , Żory czy Wodzisław Śląski nie zawsze dysponują odpowiednią ilością kadry szkoleniowej. W związku z tym twój wybór Ośrodka szkolenia kierowców na prawo jazdy tym bardziej powinien być jak najbardziej trafny.

Prawo jazdy — plac manewrowy.

Posiadamy właściwie oznaczony i wytyczony jak na ośrodku egzaminacyjnym plac manewrowy, zlokalizowany w rejonie centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Nasz Ośrodek Szkoleniowy Kamel dysponuje kilkoma właściwie przygotowanymi pasami ruchu — łukami. W związku z tym pozwala nam to na właściwe szkolenie ważnych aspektów jazdy. W szczególności powinni na to zwrócić uwagę kursanci z terenu Cieszyna, Żor oraz Wodzisławia Śląskiego z uwagi na bardzo wydłużony czas dojazdu na teren Jastrzębia-Zdroju. Dysponujemy 4 pasami ruchu (łukami) w centrum Jastrzębia-Zdroju. Nauka jazdy — łuk. W związku z tym Nasz przyszły kursancie pamiętaj plac manewrowy wydaje się być na początku męczący, denerwujący i bezsensowny. Bez prawidłowego zaliczenia placu manewrowego nie masz możliwości wyjazdu na miasto. My jako Kamel zapewniamy pełno wymiarowe pasy „łuki” tak, abyś bezstresowo i właściwie mógł nauczyć się ich pokonywania.

Problemy z nauką jazdy samochodem bezsprzecznie szkoła nauki jazdy kamel pomoże Ci!

ich rozwiązywanie, to nasza specjalność!

03

kurs na prawo jazdy Cieszyn

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy?

W OSK Kamel płacić możesz w dogodnych i nieoprocentowanych ratach.

Teraz NOWOŚĆ! Nauka jazdy po angielsku — teraz dostępna w Kamel!

Drogi Kursancie,
zanim wybierzesz swój Ośrodek Nauki Jazdy, zapoznaj się z jego infrastrukturą oraz flotą pojazdów! W Kamel zrobisz prawo jazdy w sposób sprawny i profesjonalny za przyzwoite pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się

z ofertą, cennikiem oraz przewidzianymi GRATISAMI.

Naszych instruktorów cechuje spokój,

wyrozumiałość oraz wysoka kultura osobista.

kurs na prawo jazdy jazdy Cieszyn - szkoła jazdy cieszyn

Nie musisz martwić się

o dojazd na jazdy szkoleniowe.

Nie musisz martwić się o dojazd na jazdy szkoleniowe.

My przyjeżdżamy po Ciebie oraz odwozimy. Niezależnie czy mieszkasz na terenie Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Żor lub Wodzisławia Śląskiego!